اخبار ویژه اخبار ویژه

۲۰ تير ۱۳۹۵
طرح اوقات فراغت فرزندان کارکنان شرکت فرودگاهها وناوبري هوائي ايران با رويکردي جديد و با هدف غني سازي اوقات فراغت نونهالان همکاران عزيزمان به همت اداره کل آموزش و توسعه نيروي انساني از شنبه تاريخ 95/4/19 آغازشد.
۱۹ تير ۱۳۹۵
اداره کل آموزش و توسعه نيروي انساني با هدف انتقال دانش تجربي طرح مستند سازي تجربيات مديران را اجرا مي نمايد.
۹ تير ۱۳۹۵
با استعانت از خداوند متعال و درچارچوب سیاست شایسته‌سالاری، جانشین‌پروری و فراهم آوردن زمینه رشد و توسعه همکاران و به منظور تامین نیازهای آتی فرودگاههای کشور به مدیران شایسته و توانمند؛ از سال 1394جهت یافتن استعدادهای مدیریتی از بین متخصصان و کارشناسان و پرورش این استعدادها برای مدیریت فرودگاههای کشور با اجرای رویکرد کانون ارزیابی و استعدادیابی، در دستور کار حوزه منابع انسانی شرکت فرودگاهها و ناوبري هوايي ايران قرار گرفته است. در این فرایند تلاش می‌گردد طی یک برنامه نظام‌مند و مستمر و با بکارگیری مجموعه‌ای از آزمون‌ها علمی و استاندارد، قابلیت‌ها، شایستگی‌ها و استعدادهای حرفه‌ای، مدیریتی و شخصیتی همکاران شناسایی شده و سپس با قراردادن آنان در مسیر برنامه‌های آموزشی و پرورشی، نسبت به توانمندسازی، توسعه و ارتقای آنان اقدام شود.
اجراي این طرح که در راستای سیاست تامین و پرورش مدیران آینده فرودگاههای کشور از درون سازمان طراحی شده، به تدریج و در کنار روش‌های موجود، به اصلی‌ترین مجرای تامین و تربیت مدیران و مسئولین آینده فرودگاهها تبدیل خواهد شد .
۴ تير ۱۳۹۵
تيرماه سال 95 مصادف با ايام و ماه مبارک رمضان است، توفيق درک اين ايام و ليالي عزيز را از خداوند متعال خواستاريم.
۲۴ خرداد ۱۳۹۵
مدیریت همکاریهای بین المللی شرکت فرودگاهها در راستای برنامه ارتقای سطح دانش و مهارتهای کارکنان شرکت فرودگاهها و ناوبری هوایی ایران با استفاده از تجارب کشورهای صاحب صنعت هوانوردی، اقدام به برگزاری دوره تخصصی مدیریت استرس در شرایط بحرانی حوادث و سوانح هوایی CISM (Critical Incident Stress Management) با همکاری اداره کل مراقبت پرواز و نموده است.
۱ خرداد ۱۳۹۵
بخشنامه هاي اداري داخلي در دسترس همکاران محترم قرار گرفت.
۲۵ اردیبهشت ۱۳۹۵
به زودي مصاحبه اي اختصاصي با محوريت قانون خاص با جناب آقاي مهندس دلوريان زاده در پرتال اداره کل آموزش و توسعه نيروي انساني منتشر خواهد شد.
۲۰ اردیبهشت ۱۳۹۵
سرکارخانم رهگذر به عنوان نماينده معاونت توسعه ومديريت منابع در امور بانوان وخانواده معرفي شد.

رویدادها و مناسبت ها رویدادها و مناسبت ها

ارتباط با مدیرکل ارتباط با مدیرکل

برای ارتباط مستقیم با مدیرکل محترم آموزش و توسعه نیروی انسانی می توانید به شماره 09360763688 پیامک ارسال نمایید

پیام مدیریتی پیام مدیریتی

پیام های کوتاه سلامتی پیام های کوتاه سلامتی

اعلام نتایج آزمن ارزیابی نسل آینده مدیران فرودگاهی اعلام نتایج آزمن ارزیابی نسل آینده مدیران فرودگاهی

 

فرم ارزیابی عملکرد کارکنان فرم ارزیابی عملکرد کارکنان

نظرسنجی اداره کل نظرسنجی اداره کل

گزارش تصویری گزارش تصویری