اخبار ویژه اخبار ویژه

۲۹ تير ۱۳۹۵
اداره کل آموزش و توسعه نیروی انسانی طی برنامه ریزی و هماهنگي به عمل آمده با کنسرسیوم آموزش کارکنان دولت درنظر دارد، دوره هايي را به صورت الکترونیکی برای کلیه کارکنان (رسمی , پیمانی , قانون کار , قراردادی وکارکنان شرکتهای پیمانکاری مرتبط باشرکت) به مدت 52 ساعت برگزار نماید .
۲۸ تير ۱۳۹۵
روز یکشنبه 27 تیرماه ، آقای مهندس دلوریان زاده ، مدیر کل محترم آموزش و توسعه نیروی انسانی به اتفاق معاونین خود طی بازدیدی سرزده از واحد های مختلف اداره کل امورمالی و درآمد ، و نشستی صمیمانه با کارکنان این اداره کل، به سوالات ایشان در مورد تبدیل وضعیت استخدامی ، حق مسئولیت کارکنان قراردادی، نحوه صدوراحکام، افزایش زمان کار رستوران، کاهش ساعت کاری بانوان ، اعمال مدارک تحصيلي در احکام ،مشکلات استفاده از کارتهاي طنين و .... پاسخ دادند.
۲۷ تير ۱۳۹۵
آنچه که برای مدیران شرکت‌ها حائز اهمیت است، آن است که از ویژگی‌های افرادی که می‌تواند عملکرد بالایی داشته باشند، آگاه شوند. شناخت این ویژگی‌ها می‌تواند مدیران را در توسعه آن‌ها و در نهایت شکل دادن به عملکرد عالیِ شرکت، کمک کند. در این نوشته می‌خواهیم ده عادت کارکنان با عملکرد بالا را با هم مرور کنیم.
۲۰ تير ۱۳۹۵
سرکار خانم خديجه غلامي، کارشناس مسئول امور بازنشستگی و موظفین فرودگاهی به عنوان کارمند نمونه خرداد ماه اداره کل آموزش و توسعه نيروي انساني برگزيده شد.
۲۰ تير ۱۳۹۵
طرح اوقات فراغت فرزندان کارکنان شرکت فرودگاهها وناوبري هوائي ايران با رويکردي جديد و با هدف غني سازي اوقات فراغت نونهالان همکاران عزيزمان به همت اداره کل آموزش و توسعه نيروي انساني از شنبه تاريخ 95/4/19 آغازشد.
۱۹ تير ۱۳۹۵
اداره کل آموزش و توسعه نيروي انساني با هدف انتقال دانش تجربي طرح مستند سازي تجربيات مديران را اجرا مي نمايد.
۹ تير ۱۳۹۵
با استعانت از خداوند متعال و درچارچوب سیاست شایسته‌سالاری، جانشین‌پروری و فراهم آوردن زمینه رشد و توسعه همکاران و به منظور تامین نیازهای آتی فرودگاههای کشور به مدیران شایسته و توانمند؛ از سال 1394جهت یافتن استعدادهای مدیریتی از بین متخصصان و کارشناسان و پرورش این استعدادها برای مدیریت فرودگاههای کشور با اجرای رویکرد کانون ارزیابی و استعدادیابی، در دستور کار حوزه منابع انسانی شرکت فرودگاهها و ناوبري هوايي ايران قرار گرفته است. در این فرایند تلاش می‌گردد طی یک برنامه نظام‌مند و مستمر و با بکارگیری مجموعه‌ای از آزمون‌ها علمی و استاندارد، قابلیت‌ها، شایستگی‌ها و استعدادهای حرفه‌ای، مدیریتی و شخصیتی همکاران شناسایی شده و سپس با قراردادن آنان در مسیر برنامه‌های آموزشی و پرورشی، نسبت به توانمندسازی، توسعه و ارتقای آنان اقدام شود.
اجراي این طرح که در راستای سیاست تامین و پرورش مدیران آینده فرودگاههای کشور از درون سازمان طراحی شده، به تدریج و در کنار روش‌های موجود، به اصلی‌ترین مجرای تامین و تربیت مدیران و مسئولین آینده فرودگاهها تبدیل خواهد شد .
۴ تير ۱۳۹۵
تيرماه سال 95 مصادف با ايام و ماه مبارک رمضان است، توفيق درک اين ايام و ليالي عزيز را از خداوند متعال خواستاريم.

رویدادها و مناسبت ها رویدادها و مناسبت ها

ارتباط با مدیرکل ارتباط با مدیرکل

برای ارتباط مستقیم با مدیرکل محترم آموزش و توسعه نیروی انسانی می توانید به شماره 09360763688 پیامک ارسال نمایید

نظرسنجی نظرسنجی

پیام مدیریتی پیام مدیریتی

پیام های کوتاه سلامتی پیام های کوتاه سلامتی

اعلام نتایج آزمن ارزیابی نسل آینده مدیران فرودگاهی اعلام نتایج آزمن ارزیابی نسل آینده مدیران فرودگاهی

 

فرم ارزیابی عملکرد کارکنان فرم ارزیابی عملکرد کارکنان

نظرسنجی اداره کل نظرسنجی اداره کل

گزارش تصویری گزارش تصویری