اخبار ویژه اخبار ویژه

۷ اردیبهشت ۱۳۹۵
در راستاي تكريم كارمندان ساعي و كوشا و ارائه يك الگوي عملي به همكاران ،اداره كل آموزش و توسعه نيروي انساني در نظردارد هر ماه يك نفر از كارمندان خود را كه مطابق ضوابط، واجد شرايط مي باشد به عنوان كارمند نمونه انتخاب و اعلام نمايد.
۷ اردیبهشت ۱۳۹۵
با توجه به نقش ورزش در حفظ تندرستي و رواندرستي کارکنان و ايجاد روحيه نشاط و شادابي از شنبه مورخ95/2/4 همزمان با هفته سلامت ورزش صبحگاهي در زمين چمن برگزار مي شود. از همکاران گرامي دعوت مي شود فعالانه در ورزش صبحگاهي حاضر شوند
۷ اردیبهشت ۱۳۹۵
آزمون ارزيابي کارکنان قرارداد معين شرکت فرودگاهها و ناوبري هوائي ايران روز جمعه 95/2/10 برگزار خواهد شد. اداره کل آموزش و توسعه نيروي انساني اميدوار است همکاران محترم قرارداد معين در کمال آرامش به سوالات پاسخ دهند و دانش و قابليت هاي خود را به منصه ظهور بگذارند.
۱۶ فروردين ۱۳۹۵
به گزارش روابط عمومی ، اداره کل آموزش و توسعه نیروی انسانی به منظور رفاه حال کارکنان و دسترسی به پزشک درموارد مورد نیاز، اقدام به ایجاد فضای مناسب جهت استقرار پزشک در طبقه اول ساختمان ستادی، بال شمالی، جنب اداره امور رفاهی نموده است. شایان ذکر است پزشک مقیم از روز سه شنبه مورخ 95/1/17 همه...
۱۸ اسفند ۱۳۹۴
دوره دوم آزمون دوره آموزشي حقوق مسافر هوايي بصورت الکترونيکي براي مديران و کارکنان حوزه تسهيلات و امور ترمينال ها برگزار مي گردد.
۱۸ اسفند ۱۳۹۴
دومين نمايشگاه آثار هنري و فعاليت هاي کودکان مهد کودک شرکت فرودگاههاي کشور برگزار مي گردد.
۹ اسفند ۱۳۹۴
استقرار سامانه و برنامه تربيت و آموزش مديران ابلاغي سازمان مديريت و برنامه ريزي كشور و در اجراي سیاستهای کلی نظام اداری
۱۸ بهمن ۱۳۹۴
مدیرکل آموزش و توسعه نیروی انسانی گفت: ارزیابی کارکنان، فرصت‌های خوبی پیش روی همکاران خواهد گذاشت و ثمرات آن در آینده نصیب شرکت فرودگاه‌ها که نقش راهبردی برای آتیه کشور دارد٬ می‌‌شود.

رویدادها و مناسبت ها رویدادها و مناسبت ها

ارتباط با مدیرکل ارتباط با مدیرکل

برای ارتباط مستقیم با مدیرکل محترم آموزش و توسعه نیروی انسانی می توانید به شماره 09360763688 پیامک ارسال نمایید

نظرسنجی نظرسنجی

پیام مدیریتی پیام مدیریتی

پیام های کوتاه سلامتی پیام های کوتاه سلامتی

اعلام نتایج آزمن ارزیابی نسل آینده مدیران فرودگاهی اعلام نتایج آزمن ارزیابی نسل آینده مدیران فرودگاهی

 

فرم ارزیابی عملکرد کارکنان فرم ارزیابی عملکرد کارکنان

نظرسنجی اداره کل نظرسنجی اداره کل

گزارش تصویری گزارش تصویری