اخبار ویژه اخبار ویژه

۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۶
سرکارخانم زهرا جندقيان به عنوان کارمند نمونه اداره کل آموزش و توسعه نيروي انساني در فروردين ماه 1396انتخاب شد. اهم اقدامات نامبرده به شرح ذيل مي باشد.
۴ اردیبهشت ۱۳۹۶
فرم نظرسنجي بيمه تکميلي در دسترس تمامي همکاران محترم شرکت فرودگاهها و ناوبري هوايي ايران قرار گرفت.
۲۱ فروردين ۱۳۹۶
به منظور هماهنگی و برنامه‎ریزی فرآیندها و برنامه‎های آموزشی جلسه ای با حضور روسا و مسئولان آموزش واحدهای ستادی در روز یکشنبه 19 فروردین برگزار شد.
۱۶ فروردين ۱۳۹۶
آبراهام مزلو بدون شک شاخص‌ترین چهره روان‌شناسیِ انسان‌گرایانه است. نوشته‌های او سهم بزرگی در پیش بردن روان‌شناسی مثبت‌گرا (Positive Psychology) دارد. سلسله‌مراتب نیازهای مزلو اکنون برای بسیاری از افراد شناخته شده است. اما، شاید کمتر کسی از اصول مزلو آگاه باشد و ویژگی‌های افراد خودشکوفا، که هدف مزلو در ارائه نظریه‌اش است را می‌داند. از نظر مزلو، زندگی خوب، زندگی‌ای است که به سمت و سوی خودشکوفایی در حال حرکت باشد.
۲۴ اسفند ۱۳۹۵
بوی باران، بوی سبزه، بوی خاک شاخه‌های شسته، باران خورده، پاک آسمان آبی و ابر سپید برگهای سبز بید عطر نرگس، رقص باد نغمه شوق پرستوهای شاد خلوت گرم کبوترهای مست نرم نرمک می رسد اینک بهار خوش به حال روزگار خوش به حال چشمه ‌ها و دشتها خوش به حال دانه‌ها و...
۲۴ اسفند ۱۳۹۵
جناب آقاي حميدرضا خوشنام به عنوان کارمند نمونه اداره کل آموزش و توسعه نيروي انساني در اسفند ماه 1395 انتخاب شد. اهم اقدامات نامبرده به شرح ذيل مي باشد.
۲۴ اسفند ۱۳۹۵
سرکارخانم راشين نرماني به عنوان کارمند نمونه اداره کل آموزش و توسعه نيروي انساني در بهمن ماه 1395 انتخاب شد. اهم اقدامات نامبرده به شرح ذيل مي باشد.
۲۴ اسفند ۱۳۹۵
طي اقدامي کم سابقه و پس از پيگيريهاي مجدانه اداره کل آموزش و توسعه نيروي انساني و با همکاري اداره کل فرودگاههاي استان هرمزگان تعدادي واحد اقامتي درجزيره قشم براي بهره برداري مامورين اعزامي در مجتمع مسکوني برج دوقلوي آپاداناي قشم تدارک و تجهيز شد و از نوروز 1396 آماده بهره برداري گشت.
۳ اسفند ۱۳۹۵
اولین مرحله بازسازی و تجهیز ۱۱ واحد ساختمان شاهین در تابستان سالجاری با حداقل اعتبار، با همکاری اداره کل تدارکات و دفتربرنامه و بودجه انجام شد. در بهمن ماه سالجاری نیز سالن غذاخوری توسط نیروهای مستقر در ساختمان شاهین بازسازی شد. مهمانسرای شرکت درجزیره کیش نیز در حال رنگ آمیزی و تجهیز و آماده سازی برای بهره برداری همکاران ارجمند در ایام نوروز می باشد.‎
۲ اسفند ۱۳۹۵
سرکار خانم فاطمه رنجبر به عنوان کارمند نمونه اداره کل آموزش و توسعه نيروي انساني در دي ماه معرفي شد اهم فعاليتهاي نامبرده به شرح ذيل مي باشد.
۱۷ بهمن ۱۳۹۵
سومين نمايشگاه آثار هنري کودکان و فعاليت هاي مرکز پرورش و آموزش آينده سازان با عنوان جلوه اي از رشد و تعالي از تاريخ 95/11/17 لغايت 95/11/19 در محل ساختمان ستادي شرکت فرودگاهها وناوبري هوايي ايران برگزار مي شود.
۱۷ بهمن ۱۳۹۵
با توجه به اصل مهم پاسخگویی مدیران و ارتباط رودر رو با کارکنان فرودگاهها مدیر کل آموزش و توسعه نیروی انسانی به اتفاق معاونین و روسای ادارات خود از فرودگاههای مشهد، تبریز و زاهدان دیدار نموده است.
۱۸ دی ۱۳۹۵
در اجراي طرح ارتقاي سلامت اداري و صيانت از حقوق مردم و با زحمات مديرکل محترم فرودگاههاي خراسان رضوي و کارکنان فرودگاه شهيد هاشمي نژاد و همزمان با اجراي طرحهاي صيانت از حقوق مردم در فرودگاههاي شرق کشورو با حضور مديرکل آموزش و توسعه نيروي انسانيي طرح پايلوت اطلاع رساني با مانيتورهاي تاچ در فرودگاه بين المللي مشهد کليد خورد.
۸ دی ۱۳۹۵
با توجه به پيچيدگيهاي روابط انساني در زندگي هاي دنياي صنعتي امروزي ضرورت بهره مندي از تخصص هاي حرفه اي در زمينه مشاوره روانشاختي کاملا احساس مي شود. از اين روي در راستاي نگرش نوين رفاهي شرکت، به زودي آقاي صيادلو از روانشناسان مجرب و بنام سازمان نظام روان شناسي در مطب پزشک مقيم مستقر خواهد شد.
۷ دی ۱۳۹۵
تيم تنيس روي ميز شرکت فرودگاهها و ناوبري هوايي ايران در مسابقات کارکنان دولت به مقام سوم نايل آمد. اين تيم متشکل از آقايان احسان کريمي، سيامک بهنام، مجيد کرمي و جعفر خراساني است که در روز يکشنبه پنجم آذر ماه در مسابقات کارکنان دولت ( يادواره شهداي مدافع حرم) با حضور 15 تيم به صورت گروهي برگزار گرديد ، بعد از تيمهاي شهرداري و هما در جايگاه سوم مسابقات ايستاد.
آقاي احسان کريمي در اين مسابقات مقام اول انفرادي را کسب نمود.
۶ دی ۱۳۹۵
براساس مذاکرات انجام شده با هتل 3 ستاره ديپلمات مشهد ، تا پايان دي ماه خدماتي ويژه با قيمتي مناسب به کارکنان و بازنشستگان محترم شرکت ارائه مي شود.
۱ دی ۱۳۹۵
ششمين كارگاه آموزشي روسا و مسئولين آموزش شركت در تاريخ 23 لغايت 24 آذرماه در فرودگاه بين المللي بوشهر برگزار شد .در مراسم افتتاحيه از مسئولين آموزش واحدهاي سازماني برتر تجلیل به عمل آمد.
آقايان رمضاني سرپرست امور آموزش و بهسازي نيروي انساني سازمان اداري و استخدامي كشور و دلوريان زاده مديركل آموزش و توسعه نيروي انساني شركت در خصوص آموزش و توانمندسازي كاركنان ایراد سخنرانی نمودند.
شایان ذکر است در كارگاه مزبور براي اولين بار نظامنامه و دستورالعمل اجرايي ارزيابي و اثربخشي دوره هاي آموزشي برگرفته از الگوي كرك پاتريك به مسئولين آموزش، ابلاغ و تشريح گرديد كه با اجراي اين فرايند كه مرحله چهارم استاندارد آموزشي بين المللي ISO10015 مي باشد، گام مهمي در راستاي ارتقاي كيفي برنامه ها برداشته خواهد شد.
۲۱ آذر ۱۳۹۵
آقاي ناصر تربتي به عنوان مديرعامل جديدباشگاه فرهنگي ورزشي شرکت منصوب شد.
با توجه به پيشينه ورزشي نامبرده اميد است تحول و پيشرفت در امور فرهنگي ورزشي ، با شتاب بيشتري روي دهد.
۱۶ آذر ۱۳۹۵
سرکار خانم آذر سليمي به عنوان کارمند نمونه اداره کل آموزش و توسعه نيروي انساني در آبان ماه معرفي شد اهم فعاليتهاي نامبرده به شرح ذيل مي باشد.
۱۵ آذر ۱۳۹۵
با عنایت به بخشنامه شماره 87837 مورخ 1/8/95 مبنی بر اصلاح فرایندهای اداری و لزوم حذف فرایندهای کاغذی و بهره مندی از خدمات نرم افزاری و همچنین اصلاح فرایند انجام ماموریت و انتقال توسط کارشناسان اداره جذب نیروی انسانی و بازنشستگی ،بدینوسیله مدیر کل محترم آموزش و توسعه نیروی انسانی بمنظور ایجاد انگیزه ، تشویق و قدر دانی از اقدامات انجام شده با حضور در اداره موصوف از کارشناس ذیربط اقای حسین کوهستانی تقدیر نمودند.
۲ آذر ۱۳۹۵
طرح بينائي سنجي کودکان 3 تا 5 سال در مرکز پرورش و آموزش آينده سازان شرکت با هدف پيشگيري از تنبلي چشم برگزارشد.
۹ آبان ۱۳۹۵
سرکارخانم رهگذر به عنوان کارمند نمونه مهر ماه معرفي شد.خلاصه اي از اقدامات وي در سالجاري به شرح ذيل مي باشد.
۲ آبان ۱۳۹۵
باتوجه به ضرورت اصلاح فرایندهای اداری انجام ماموریت و انتقال درون سازمانی کارکنان و با هدف حذف فرایندهای کاغذی و بهره مندی از خدمات نرم افزاری ، مراحل نقل و انتقال از طریق امکانات موجود در پرتال شرکت بر اساس راهنمای پیوست بخشنامه ( 46-95) که در صفحه بخشنامه های همین پرتال قابل دسترسی است و با در نظر گرفتن موارد زیر انجام خواهد پذیرفت.
۲۸ مهر ۱۳۹۵
جلسه آموزش كاربري نرم افزار جدید صدور احکام با حضور كارشناسان مربوطه از ادارات طبقه بندي و حقوق و مزايا، جذب و امور بازنشستگي و آموزش و برنامه ريزي نيروي انساني در روز سه شنبه مورخ 27/7/95 تشكيل گرديد.
۱۱ مهر ۱۳۹۵
بوي مهر، بوي مهرباني ، بوي شوق كودكانه در پياده روها، بوي دوستي و محبت..........
پاييز با خودش شور مي آورد و قاصدكها خبر آغاز سال تحصيلي جديد را مي آورند ، درختان آماده مي شوند تا با شوق برگهاي رنگارنگشان را چون كاغذهاي رنگي بدرقه راه کوکان نمايند.
مرکز پرورش و آموزش آینده سازان سال تحصیلی جدید را با توکل به خداوند و با تلاشی مضاعف آغاز نموده است ،که گزارش مختصری از فعالیتهای ارزشمند آنان در پی خواهد آمد.
۶ مهر ۱۳۹۵
براي آشنايي با اهم فعاليت ها و طرحها و اقدامات اداره جذب و بازنشستگي مصاحبه اي با آفاي مهدي جمالي رئيس اداره جذب و بازنشستگي انجام شد.
مهدي جمالي گفت: وظيفه اصلي اداره جذب و بازنشستگي بررسي نيازهاي استخدامي و انجام تمامي امور مربوط به استخدام کارکنان و خروج کارکنان اعم از بازنشستگي، بازخريدي ، اخراج و... ، نقل و انتقالات و ماموريت ها مي باشد. وي اضافه کرد: بنا بر سياستگزاريهاي کاري شرکت وظايف ديگري مانند راهبري سامانه حضوروغياب کارکنان برعهده اين اداره گزارده شده است.
۶ مهر ۱۳۹۵
دو محصول جدید ARIZZO5و X33Sکه به تازگی رونمایی شده است نیز به این شرایط فروش اضافه گردیده است.
شرایط جدید فروش کلیه محصولات MVM و CHERY اعلام می گردد:
۱ مهر ۱۳۹۵
روز چهارشنبه مورخ 95/6/31تکريمي دوستانه از آقاي محمدي کارمند قديمي بايگاني انجام شد.
۱ مهر ۱۳۹۵
روز چهارشنبه مورخ 95/6/31 در اقدامي نمادين از سادات اداره کل آموزش و توسعه نيروي انساني تجليل به عمل آمد.
۳۱ شهريور ۱۳۹۵
براساس برنامه زمان بندي شده ، نتايج آزمون ارزيابي نسل آينده مديران فرودگاهي ايران اعلام گرديد.
۱۴ شهريور ۱۳۹۵
آزمون ارزیابی طرح پرورش نسل آینده مدیران فرودگاهی روز جمعه مورخ 12/6/95 با حضور حدود 88 درصد از متقاضیان همزمان در تهران( مرکزآموزش عالی هوانوردی و فرودگاهی) و 16 فرودگاه شامل اردبیل، اصفهان، اهواز، بندرعباس، بوشهر،بیرجند تبریز، زاهدان، رشت، کرمان، کرمانشاه ، مشهد،یزد و کیش برگزارشد.
۳۰ مرداد ۱۳۹۵
درادامه فرآيند اجراي طرح پرورش نسل آينده مديران فرودگاهي ، آزمون ارزيابي متقاضيان روز جمعه مورخ 95/6/12 برگزار خواهد شد.
۲۵ مرداد ۱۳۹۵
مدیرکل آموزش و توسعه نیروی انسانی طي مصاحبه اي با خبرنگاران پرتال خبري شرکت گفت: پذیرش دارندگان قبولی ادواری برای شرکت فرودگاه‌ها و ناوبری هوایی ایران يك امكان است و الزام محسوب نمي‌شود. بنابراین دستگاه موظف به جذب دارندگان قبولی آزمون ادواری نیست.
علی‌اکبر دلوریان‌زاده ضمن اعلام این خبر شرایط پذیرش دارندگان قبولی ادواری را تشریح کرد.
وی فرآیند منطقی جذب و استخدام نیرو را براساس سه فاکتور نیاز شرکت، نوع شغل و نهایتاشاغلان و تطبیق آنها با نیاز و شغلهای موجود در شرکت تعریف و اظهار کرد: دستگاه‌ پس از بررسی نیازهای خود در قالب مشاغل٬ افراد مرتبط را جذب می‌کند. بنابراین اشتباه است اگر فکر کنیم که استخدام از تمرکز بر شاغل شروع می‌شود. در حقیقت فرآیند استخدام با نیاز دستگاه کلید می‌خورد که در شرکت فرودگاه‌ها همین اتفاق رخ داده است.
دلوریان‌زاده افزود: دستگاه ابتدا کمبود نیرو مشاغل را بررسی و برای جبران این کمبود ابتدا به سراغ منابع داخلی می‌رود. يعنی ، افرادي را انتخاب می‌کند، كه داراي شرايط مناسب‌ براي جذب هستند .
۲۴ مرداد ۱۳۹۵
دوره مهارت حرفه اي و اداري کار با رايانه به مدت 22 ساعت در 5 گروه براي ثبت نام همکاران تعريف شده و در پنل کاربران قرار گرفته است.
۲۰ مرداد ۱۳۹۵
شرايط فروش استثنايي خودرو MVM و CHERY ويژه کارکنان شرکت فرودگاهها و ناوبري هوايي ايران طبق جدول پيوست اعلام مي گردد.
۱۷ مرداد ۱۳۹۵
نظر به رويکرد برگزاري دوره هاي آموزشي الکترونيکي ، کانال ذيربط براي ارتباط و بهره برداري مطلوب ايجاد شده است. آدرس کانال در ادامه ذکر مي گردد.
۱۳ مرداد ۱۳۹۵
سرکار خانم مهندس جلاليان به عنوان کارمند نمونه تيرماه اداره کل آموزش وتوسعه نيروي انساني برگزيده شد. در ادامه اهم فعاليتهاي وي ذکر مي گردد.
۱۰ مرداد ۱۳۹۵
دلوریان زاده طي گفتگوئي با خبرنگار روابط عمومي اعلام نمود: با الطاف الهی ، حمایتهای قاطع مدیرعامل محترم و اعضای هیئت مدیره محترم شرکت، اختصاصی سازی اماکن ورزشی در راستای احیای تربیت بدنی شرکت در قالب طرح کلی HSE کلید خورد .
۱۰ مرداد ۱۳۹۵
دلوریان‌زاده مدیرکل آموزش و توسعه نیروی انسانی شرکت فرودگاه‌ها و ناوبری هوایی ایران با حضور در دفتر مدیرکل فرودگاه‌های استان، با معاونین و روسای ادارات دیدار کرد.
۳۰ تير ۱۳۹۵
جلسه تدوین محورهای ارزیابی متقاضیان طرح نسل آينده مديران فرودگاهي ايران ( پرورش مديران آينده ) Iran Next Generation Airport Manager با حضور مدیرعامل محترم شرکت برگزارشد.
۲۹ تير ۱۳۹۵
اداره کل آموزش و توسعه نیروی انسانی طی برنامه ریزی و هماهنگي به عمل آمده با کنسرسیوم آموزش کارکنان دولت درنظر دارد، دوره هايي را به صورت الکترونیکی برای کلیه کارکنان (رسمی , پیمانی , قانون کار , قراردادی وکارکنان شرکتهای پیمانکاری مرتبط باشرکت) به مدت 52 ساعت برگزار نماید .
۲۸ تير ۱۳۹۵
روز یکشنبه 27 تیرماه ، آقای مهندس دلوریان زاده ، مدیر کل محترم آموزش و توسعه نیروی انسانی به اتفاق معاونین خود طی بازدیدی سرزده از واحد های مختلف اداره کل امورمالی و درآمد ، و نشستی صمیمانه با کارکنان این اداره کل، به سوالات ایشان در مورد تبدیل وضعیت استخدامی ، حق مسئولیت کارکنان قراردادی، نحوه صدوراحکام، افزایش زمان کار رستوران، کاهش ساعت کاری بانوان ، اعمال مدارک تحصيلي در احکام ،مشکلات استفاده از کارتهاي طنين و .... پاسخ دادند.
۲۷ تير ۱۳۹۵
آنچه که برای مدیران شرکت‌ها حائز اهمیت است، آن است که از ویژگی‌های افرادی که می‌تواند عملکرد بالایی داشته باشند، آگاه شوند. شناخت این ویژگی‌ها می‌تواند مدیران را در توسعه آن‌ها و در نهایت شکل دادن به عملکرد عالیِ شرکت، کمک کند. در این نوشته می‌خواهیم ده عادت کارکنان با عملکرد بالا را با هم مرور کنیم.
۲۰ تير ۱۳۹۵
سرکار خانم خديجه غلامي، کارشناس مسئول امور بازنشستگی و موظفین فرودگاهی به عنوان کارمند نمونه خرداد ماه اداره کل آموزش و توسعه نيروي انساني برگزيده شد.
۲۰ تير ۱۳۹۵
طرح اوقات فراغت فرزندان کارکنان شرکت فرودگاهها وناوبري هوائي ايران با رويکردي جديد و با هدف غني سازي اوقات فراغت نونهالان همکاران عزيزمان به همت اداره کل آموزش و توسعه نيروي انساني از شنبه تاريخ 95/4/19 آغازشد.
۱۹ تير ۱۳۹۵
اداره کل آموزش و توسعه نيروي انساني با هدف انتقال دانش تجربي طرح مستند سازي تجربيات مديران را اجرا مي نمايد.
۹ تير ۱۳۹۵
با استعانت از خداوند متعال و درچارچوب سیاست شایسته‌سالاری، جانشین‌پروری و فراهم آوردن زمینه رشد و توسعه همکاران و به منظور تامین نیازهای آتی فرودگاههای کشور به مدیران شایسته و توانمند؛ از سال 1394جهت یافتن استعدادهای مدیریتی از بین متخصصان و کارشناسان و پرورش این استعدادها برای مدیریت فرودگاههای کشور با اجرای رویکرد کانون ارزیابی و استعدادیابی، در دستور کار حوزه منابع انسانی شرکت فرودگاهها و ناوبري هوايي ايران قرار گرفته است. در این فرایند تلاش می‌گردد طی یک برنامه نظام‌مند و مستمر و با بکارگیری مجموعه‌ای از آزمون‌ها علمی و استاندارد، قابلیت‌ها، شایستگی‌ها و استعدادهای حرفه‌ای، مدیریتی و شخصیتی همکاران شناسایی شده و سپس با قراردادن آنان در مسیر برنامه‌های آموزشی و پرورشی، نسبت به توانمندسازی، توسعه و ارتقای آنان اقدام شود.
اجراي این طرح که در راستای سیاست تامین و پرورش مدیران آینده فرودگاههای کشور از درون سازمان طراحی شده، به تدریج و در کنار روش‌های موجود، به اصلی‌ترین مجرای تامین و تربیت مدیران و مسئولین آینده فرودگاهها تبدیل خواهد شد .
۴ تير ۱۳۹۵
تيرماه سال 95 مصادف با ايام و ماه مبارک رمضان است، توفيق درک اين ايام و ليالي عزيز را از خداوند متعال خواستاريم.
۲۴ خرداد ۱۳۹۵
مدیریت همکاریهای بین المللی شرکت فرودگاهها در راستای برنامه ارتقای سطح دانش و مهارتهای کارکنان شرکت فرودگاهها و ناوبری هوایی ایران با استفاده از تجارب کشورهای صاحب صنعت هوانوردی، اقدام به برگزاری دوره تخصصی مدیریت استرس در شرایط بحرانی حوادث و سوانح هوایی CISM (Critical Incident Stress Management) با همکاری اداره کل مراقبت پرواز و نموده است.
۱ خرداد ۱۳۹۵
بخشنامه هاي اداري داخلي در دسترس همکاران محترم قرار گرفت.
۲۵ اردیبهشت ۱۳۹۵
به زودي مصاحبه اي اختصاصي با محوريت قانون خاص با جناب آقاي مهندس دلوريان زاده در پرتال اداره کل آموزش و توسعه نيروي انساني منتشر خواهد شد.
۲۰ اردیبهشت ۱۳۹۵
سرکارخانم رهگذر به عنوان نماينده معاونت توسعه ومديريت منابع در امور بانوان وخانواده معرفي شد.
۱۹ اردیبهشت ۱۳۹۵
فرصت ارديبهشت ماه زيبا را براي گردش در طبيعت ميهن عزيزمان از دست ندهيم.
۱۷ اردیبهشت ۱۳۹۵
قانون خاص به عنوان ابزاری مهم برای ایجاد بسترقانونی مناسب به منظور رشد و تعالی و ارتقای عملکرد شرکت فرودگاهها به همت والای مدیرعامل محترم به تصویب مجلس شورای اسلامی رسید.
۱۲ اردیبهشت ۱۳۹۵
  فرارسيدن هفته آموزش و روز معلم را به عموم دست اندركاران و اساتید دوره های آموزشی ضمن خدمت کارکنان تبريك و تهنيت مي‌گويم و تلاقي ششمين روز هفته آموزش با سالروز بعثت رسول مكرم اسلام راكه به تعليم بشريت و تتميم مكارم اخلاق مبعوث شد و اول معلم انسانيت و اخلاق و فخرجهان هستي بود و خواهد...
۱۲ اردیبهشت ۱۳۹۵
به مناسبت گراميداشت روز معلم مديرکل محترم آموزش و توسعه نيروي انساني به اتفاق آقاي بابازاده معاون اداره کل و آقاي نبي رئيس اداره رفاه در مراسمي که به همين مناسبت در مرکز پرورش و آموزش آينده سازان شرکت فرودگاهها و ناوبري هوائي ايران( مهد کودک) برگزار شده بود حضور يافتندو لوح تقديروهدايائي به پاس تجليل مقام معلم به مربيان اهدا نمودند.
۷ اردیبهشت ۱۳۹۵
در راستاي تكريم كارمندان ساعي و كوشا و ارائه يك الگوي عملي به همكاران ،اداره كل آموزش و توسعه نيروي انساني در نظردارد هر ماه يك نفر از كارمندان خود را كه مطابق ضوابط، واجد شرايط مي باشد به عنوان كارمند نمونه انتخاب و اعلام نمايد.
۷ اردیبهشت ۱۳۹۵
با توجه به نقش ورزش در حفظ تندرستي و رواندرستي کارکنان و ايجاد روحيه نشاط و شادابي از شنبه مورخ95/2/4 همزمان با هفته سلامت ورزش صبحگاهي در زمين چمن برگزار مي شود. از همکاران گرامي دعوت مي شود فعالانه در ورزش صبحگاهي حاضر شوند
۷ اردیبهشت ۱۳۹۵
آزمون ارزيابي کارکنان قرارداد معين شرکت فرودگاهها و ناوبري هوائي ايران روز جمعه 95/2/10 برگزار خواهد شد. اداره کل آموزش و توسعه نيروي انساني اميدوار است همکاران محترم قرارداد معين در کمال آرامش به سوالات پاسخ دهند و دانش و قابليت هاي خود را به منصه ظهور بگذارند.
۱۶ فروردين ۱۳۹۵
به گزارش روابط عمومی ، اداره کل آموزش و توسعه نیروی انسانی به منظور رفاه حال کارکنان و دسترسی به پزشک درموارد مورد نیاز، اقدام به ایجاد فضای مناسب جهت استقرار پزشک در طبقه اول ساختمان ستادی، بال شمالی، جنب اداره امور رفاهی نموده است. شایان ذکر است پزشک مقیم از روز سه شنبه مورخ 95/1/17 همه...
۱۸ اسفند ۱۳۹۴
دوره دوم آزمون دوره آموزشي حقوق مسافر هوايي بصورت الکترونيکي براي مديران و کارکنان حوزه تسهيلات و امور ترمينال ها برگزار مي گردد.
۱۸ اسفند ۱۳۹۴
دومين نمايشگاه آثار هنري و فعاليت هاي کودکان مهد کودک شرکت فرودگاههاي کشور برگزار مي گردد.
۹ اسفند ۱۳۹۴
استقرار سامانه و برنامه تربيت و آموزش مديران ابلاغي سازمان مديريت و برنامه ريزي كشور و در اجراي سیاستهای کلی نظام اداری
۱۸ بهمن ۱۳۹۴
مدیرکل آموزش و توسعه نیروی انسانی گفت: ارزیابی کارکنان، فرصت‌های خوبی پیش روی همکاران خواهد گذاشت و ثمرات آن در آینده نصیب شرکت فرودگاه‌ها که نقش راهبردی برای آتیه کشور دارد٬ می‌‌شود.
۱۲ بهمن ۱۳۹۴
پيرو بخشنامه شماره 119200 مورخ 16/10/94 معاون محترم توسعه مدیریت و منابع در خصوص ارزیابی کارکنان قرارداد معین و موقت(کارگری) به اطلاع می‌رساند: تمامی کارکنانی که اطلاعات ایشان از سوی واحدهای سازمانی در سامانه ثبت گردیده است برای شرکت در آزمون ذیربط می بایست از روز سه‌شنبه مورخ 13/11/94 به درگاه...
۱۰ بهمن ۱۳۹۴
دوره آموزشي توجيهي بدوخدمت براي کارکنان جديد الاستخدام و تبديل وضع يافته (پيماني و رسمي) درحال برگزاري است.
۵ بهمن ۱۳۹۴
قانون تعیین تکلیف تأمین اجتماعی اشخاصی که ده سال و کمتر حق بیمه پرداخت کرده‌اند (مصوب ۱۷/۰۷/۱۳۹۲ مجلس شوراي اسلامي) قانون تعیین تکلیف تأمین اجتماعی اشخاصی که ده سال و کمتر حق بیمه پرداخت کرده‌اند (مصوب ۱۷/۰۷/۱۳۹۲ مجلس شوراي اسلامي) ماده واحده- سازمان تأمین اجتماعی مکلف است به افرادی که...
۳ بهمن ۱۳۹۴
1) نحوه برخورد با آرای شعبات دیوان که تناقص دارند چگونه است ؟ و با آرایی که  استخدام فرزند را جایگزین پدر صادر می¬نماید چگونه باید برخورد کرد؟ پاسخ : در صورت تناقص در آرای دیوان بهترین راه ممکن ، ارایه آرای متناقص به ریاست دیوان عدالت جهت صدور رای هیات عمومی است .ضمنآ دستورالعملی جهت...
۳ بهمن ۱۳۹۴
  قانون اصلاح ماده (۱۱۳) قانون مديريت خدمات كشوري و چگونگي تعيين مديريت سازمان تأمين اجتماعي و صندوقهاي بازنشستگي و بيمه‌هاي درماني (شماره ۶۳۶۰۶/۴۰۹ مورخ ۱۰/۱۲/۱۳۸۸) ماده واحده ـ ماده (۱۱۳) قانون مديريت خدمات كشوري و برخي از قوانين و مقررات مربوط به سازمان تأمين اجتماعي موضوع ماده...
۳ بهمن ۱۳۹۴
ماده واحده- تبصره زیر به ماده (۱۰۶) قانون مدیریت خدمات کشوری مصوب ۸/۷/۱۳۸۶ اضافه می‌شود: تبصره- کارمندان دستگاههای اجرائی مشمول این قانون که از نظر بیمه و بازنشستگی تابع مقررات صندوق تأمین اجتماعی هستند و قبل از تصویب این قانون از مزایای غیرمستمر آنان کسور بازنشستگی برداشت شده‌ است...
۳ بهمن ۱۳۹۴
قانون اصلاح ماده (95) قانون مدیریت خدمات کشوری در خصوص ممنوعیت به‌کارگیری بازنشستگان (مصوب 3/6/1393 مجلس شورای اسلامی) مهم: این قانون هنوز مراحل تأیید شورای نگهبان و ابلاغ از سوی رییس‌جمهور را طی نکرده است. ماده 95 قانون مدیریت خدمات کشوری مصوب 8/7/1386 به شرح زیر اصلاح و سه تبصره...
۳ بهمن ۱۳۹۴
قانون تمدید مدت اجرای آزمایشی قانون مدیریت خدمات کشوری (مصوب 20/2/1394) ماده واحده- مدت اجرای آزمایشی قانون مدیریت خدمات کشوری -مصوب 8/7/1386 و اصلاحات و الحاقات بعدی آن- تا پایان سال 1394 تمدید می‌شود. قانون فوق مشتمل بر ماده واحده در جلسه علنی روز یکشنبه مورخ بیستم اردیبهشت‌ماه...
۳ بهمن ۱۳۹۴
معاونت توسعه مديريت و سرمايه انساني رييس‌جمهور وزیران عضو کمیسیون امور اجتماعی و دولت الکترونیک در جلسه مورخ 2/3/1389به پیشنهاد معاونت توسعه مدیریت و سرمایه انسانی رئیس جمهوری و به استناد ماده (100) قانون مدیریت خدمات کشوری، آئین نامه اجرایی مواد (۸۴)، (۸۶)، (۸۷)، (۹۰)، (۹۱) و (۹۳)...
۳ بهمن ۱۳۹۴
معاونت توسعه مديريت و سرمايه انساني رييس‌جمهور هيئت وزيران در جلسه مورخ ۳/۳/۱۳۹۱ به استناد اصل يكصد و سي و هشتم قانون اساسي جمهوري اسلامي ايران تصويب نمود: تصويب‌نامه شماره ۱۳۵۸۷/ت۴۱۹۲۱ك مورخ ۳۰/۱/۱۳۹۱ از تاريخ ابلاغ لغو مي‌شود. معاون اول رئيس‎جمهور ـ محمدرضا رحيمي
۳ بهمن ۱۳۹۴
ايجاد بستر لازم براي اجراي قانون مديريت خدمات كشوري (مصوبه ۳۵۰۹۵/ت۳۹۹۱۶هـ مورخ ۷/۳/۱۳۸۷ هيأت وزيران) وزارت رفاه و تأمین اجتماعی - وزارت دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح وزارت امور اقتصادی و دارایی - معاونت توسعه مدیریت و سرمایه انسانی رییس جمهور معاونت برنامه‌ریزی و نظارت راهبردی رییس جمهور ...
۳ بهمن ۱۳۹۴
فصل اول- تعاريف- كليات ماده 1- بمنظور اجراء و تعميم و گسترش انواع بيمه هاي اجتماعي و استقرار نظام هماهنگ و متناسب با برنامه هاي ت‌مين اجتماعي سازمان ت‌مين اجتماعي كه در اين قانون " سازمان " ناميده ميشود تشكيل ميگردد. ماده 2- تعاريف : 1- بيمه شده شخصي اي است كه راسا" مشمول مقررات ت‌مين...
۲ بهمن ۱۳۹۴
فصل اوّل- كليات‌ ماده 1- تعاريف‌ الف- استخدام دولت عبارت از پذيرفتن شخصي به خدمت ‌دولت در يكي از وزارتخانه‌ها يا شركتها يا مؤسسات دولتي ‌است‌. ب- خدمت دولت عبارت از اشتغال به كاري است كه مستخدم ‌به ‌موجب حكم رسمي مكلف به انجام آن مي‌گردد. پ- حكم رسمي عبارت از دستور كتبي مقامات صلاحيتدار...
۱ بهمن ۱۳۹۴
اصل ۱۷۱ هر گاه در اثر تفسير يا اشتباه قاضي در موضوع يا در حكم يا در تطبيق حكم بر مورد خاص، ضرر مادي يا معنوي متوجه كسي گردد، در صورت تقصر، مقصر طبق موازين اسلامي ضامن است و ر غير اين صورت خسارت به وسيله دولت جبران مي‌شود، و در هر حال از متهم اعاده حيثيت مي‌گردد. اصل ۱۷۲ براي رسيدگي به جراإم...
۱ بهمن ۱۳۹۴
اصل ۱۶۱ ديوان عالي كشور به منظور نظارت بر اجراي صحيح قوانين در محاكم و ايجاد وحدت رويه قضايي و انجام مسووليت هايي كه طبق قانون به آن محول مي‌شود بر اساس ضوابطي كه رييس قوه قضاييه تعيين مي‌كند تشكيل مي‌گردد. * اصل سابق‏‏‏: ديوان عالي كشور به منظور نظارت بر اجراي صحيح قوانين در محاكم و ايجاد...
۱ بهمن ۱۳۹۴
اصل ۱۵۱ به حكم آيه كريميه "واعدوالهم مااستطعتم من قوه و من رباط‏الخيل ترهبون به عدوالله و عدوكم و آخرين من دونهم لاتعلمونهم‏الله يعلمهم" دولت موظف است براي همه افراد كشور برنامه و امكانات آموزش نظامي را بر طبق موازين اسلامي فراهم نمايد، به طوري كه همه افراد همواره توانايي دفاع مسلحانه از كشور و...
۱ بهمن ۱۳۹۴
اصل ۱۴۱ رييس جمهور، معاونان رييس جمهور، وزيران و كارمندان دولت نمي‌توانند بيش از يك شغل دولتي داشته باشند و داشتن هر نوع شغل ديگر در موسساتي كه تمام يا قسمتي از سرمايه آن متعلق به دولت يا موسسات عمومي است و نمايندگي مجلس شوراي اسلامي و وكالت دادگستري و مشاوره حقوقي و نيز رياست و مديريت عامل يا...
۱ بهمن ۱۳۹۴
اصل ۱۳۱ در صورت فوت، عزل، استعفاء، غيبت يا بيماري بيش از دو ماه رييس جمهور و يا در موردي كه مدت رياست جمهوري پايان يافته و رييس جمهور جديد بر اثر موانعي هنوز انتخاب نشده و يا امور ديگري از اين قبيل، معاون اول رييس جمهور يا موافقت رهبري اختيارات و مسووليتهاي وي را بر عهده مي‌گيرد و شورايي...
۱ بهمن ۱۳۹۴
اصل ۱۲۱ سوگند رييس جمهور رييس جمهور در مجلس شوراي اسلامي در جلسه‏اي كه با حضور رييس قوه قضاييه و اعضاي شوراي نگهبان تشكيل مي‏شود به ترتيب زير سوگند ياد مي‌كند و سوگندنامه را امضاء مي‌نمايد.  بسم‏الله‏الرحمن‏الرحيم "من به عنوان رييس جمهور در پيشگاه قرآن كريم و در برابر ملت ايران به...
۱ بهمن ۱۳۹۴
اصل ۱۱۱ بركناري رهبر هر گاه رهبر از انجام وظايف قانوني خود ناتوان شود. يا فاقد يكي از شرايط مذكور در اصول پنجم و يكصد و نهم گردد، يا معلوم شود از آغاز فاقد بعضي از شرايط بوده است، از مقام خود بر كنار خواهد شد. تشخيص اين امر به عهده خبرگان مذكور در اصل يكصد و هشتم است. در صورت فوت يا...
۱ بهمن ۱۳۹۴
اصل ۱۰۱ به منظور جلوگيري از تبعيض و جلب همكاري در تهيه برنامه‏هاي عمراني و رفاهي استان ها و نظارت بر اجراي هماهنگ آنها، شوراي عالي استانها مركب از نمايندگان شوراهاي استانها تشكيل مي‌شود. نحوه تشكيل و وظايف اين شورا را قانون معين مي‌كند. اصل ۱۰۲ شوراي عالي استان ها حق دارد در حدود...
۱ بهمن ۱۳۹۴
اصل ۹۱ شوراي نگهبان به منظور پاسداري از احكام اسلام و قانون اساسي از نظر عدم مغايرت مصوبات، مجلس شوراي اسلامي با آنها، شورايي به نام شوراي نگهبان با تركيب زير تشكيل مي‌شود. 1. شش نفر از فقهاي عادل و آگاه به مقتضيات زمان و مسايل روز. انتخاب اين عده با مقام رهبري است.   2. شش...
۲۹ دی ۱۳۹۴
اصل ۸۱ دادن امتياز تشكيل شركتها و موُسسات در امور تجارتي و صنعتي و كشاورزي و معادن و خدمات به خارجيان مطلقا ممنوع است. اصل ۸۲ استخدام كارشناسان خارجي از طرف دولت ممنوع است مگر در موارد ضرورت با تصويب مجلس شوراي اسلامي. اصل ۸۳ بناها و اموالي دولتي كه از نفايش ملي باشد قابل انتقال به غير...
۲۹ دی ۱۳۹۴
اصل ۷۱ مجلس شوراي اسلامي در عموم مسايل د ر حدود مقرر در قانون اساسي مي‌تواند قانون وضع كند. اصل ۷۲ مجلس شوراي اسلامي نمي‌تواند قوانيني وضع كند كه با اصول و احكام مذهب رسمي كشور يا قانون اساسي مغايرت داشته باشد. تشخيص اين امر به ترتيبي كه در اصل نود و ششم آمده بر عهده شوراي نگهبان...
۲۹ دی ۱۳۹۴
اصل ۶۱ اعمال قوه قضاييه به وسيله دادگاه‏هاي دادگستري است كه بايد طبق موازين اسلامي تشكيل شود و به حل و فصل دعاوي و حفظ حقوق عمومي و گسترش و اجراي عدالت و اقامه حدود الهي بپردازد. اصل ۶۲ مجلس شوراي اسلامي مجلس شوراي اسلامي از نمايندگان ملت كه به طور مستقيم و با رأي مخفي انتخاب مي‌شوند تشكيل...
۲۹ دی ۱۳۹۴
اصل ۵۱ هيچ نوع ماليات وضع نمي‌شود مگر به موجب قانون. موارد معافيت و بخشودگي و تخفيف مالياتي به موجب قانون مشخص مي‌شود. اصل ۵۲ بودجه سالانه كل كشور به ترتيبي كه در قانون مقرر مي‏شود از طرف دولت تهيه و براي رسيدگي و تصويب به مجلس شوراي اسلامي تسليم مي‌گردد. هر گونه تغيير در ارقام بودجه نيز...
۲۹ دی ۱۳۹۴
اصل ۴۱ تابعيت كشور ايران حق مسلم هر فرد ايراني و دولت نمي‌تواند از هيچ ايراني سلب تابعيت كند، مگر به درخواست خود او يا در صورتي كه به تابعيت كشور ديگري درآيد. اصل ۴۲ اتباع خارجه مي‌توانند در حدود قوانين به تابعيت ايران در آيند و سلب تابعيت اينگونه اشخاص در صورتي ممكن است كه دولت ديگري...
۲۸ دی ۱۳۹۴
اصل ۳۱ داشتن مسكن متناسب با نياز، حق هر فرد و خانواده ايراني است. دولت موظف است با رعايت اولويت براي آنها كه نيازمندترند به خصوص روستانشينان و كارگران زمينه اجراي اين اصل را فراهم كند. اصل ۳۲ هيچ‌كس را نمي‌توان دستگير كرد مگر به حكم و ترتيبي كه قانون معين مي‌كند. در صورت بازداشت، موضوع...
۲۸ دی ۱۳۹۴
اصل ۲۱ حقوق زنان دولت موظف است حقوق زن را در تمام جهات با رعايت موازين اسلامي تضمين نمايد و امور زير را انجام دهد:  1. ايجاد زمينه‏هاي مساعد براي رشد شخصيت زن و احياي حقوق مادي و معنوي او. 2. حمايت مادران، بالخصوص در دوران بارداري و حضانت فرزند، و حمايت از كودكان بي‌سرپرست. 3. ايجاد...
۲۸ دی ۱۳۹۴
در کمال تأسف و تأثر باخبر شدیم اسماعیل اصغری از کارکنان اداره‌کل آموزش و توسعه نیروی انسانی در غم از دست دادن پدر گرامیشان به سوگ نشسته‌اند . بدین‌وسیله ضمن اعلام مراتب همدردی با ایشان، از خداوند منّان برای آن مرحوم طلب مغفرت و برای بازماندگان صبر جمیل و اجر جزیل مسئلت...
۲۸ دی ۱۳۹۴
فصل اول ماده ۱- وزارتخانه: واحد سازمانی مشخصی است که تحقق یک یا چند هدف از اهداف دولت را برعهده دارد و به موجب قانون ایجاد شده یا می‌شود و توسط وزیر اداره می گردد. ماده ۲- مؤسسه دولتی: واحد سازمانی مشخصی است که به موجب قانون ایجاد شده یا می‌شود و با داشتن استقلال حقوقی، بخشی از وظایف...
۲۸ دی ۱۳۹۴
اصل ۱۱ به حكم آيه كريمه «ان هذه امتكم امة واحدة و أنا ربكم فاعبدون» همه مسلمانان يك امت‏اند و دولت جمهوري اسلامي ايران موضف است سياست كلي خود را بر پايه ايتلاف و اتحاد ملل اسلامي قرار دهد و كوشش به عمل آورد تا وحدت سياسي، اقتصادي و فرهنگي جهان اسلام را تحقق بخشد. اصل ۱۲ دين رسمي ايران،...
۲۸ دی ۱۳۹۴
حكومت ايران جمهوري اسلامي است كه ملت ايران، بر اساس اعتقاد ديرينه‏اش به حكومت حق و عدل قرآن، در پي انقلاب اسلامي پيروزمند خود به رهبري مرجع عاليقدر تقليد آيت‏الله‏العظمي امام خميني، در همه‏پرسي دهم و يازدهم فروردين ماه يكهزار و سيصد و پنجاه و هشت هجري شمسي برابر با اول و دوم جمادي‌الاولي سال يكهزار و سيصد و نود و نه هجري قمري با اكثريت ۹۸٫۲٪ كليه كساني كه حق رأي داشتند، به آن رأي مثبت داد.
۲۰ دی ۱۳۹۴
دوره آموزش الکترونيکي (Live) الزامات هواشناسي ويژه کارکنان مراقبت پرواز از تاريخ 94/10/19 در حال برگزاري است.
۱۶ دی ۱۳۹۴
محلول ضدعفوني کننده دست ها در سرويس هاي بهداشتي طبقات ساختمان ستادي تعبيه گرديد.

رویدادها و مناسبت ها رویدادها و مناسبت ها

ارتباط با مدیرکل ارتباط با مدیرکل

برای ارتباط مستقیم با مدیرکل محترم آموزش و توسعه نیروی انسانی می توانید به شماره 09360763688 پیامک ارسال نمایید

نظرسنجی نظرسنجی

پیام مدیریتی پیام مدیریتی

پیام های کوتاه سلامتی پیام های کوتاه سلامتی

اعلام نتایج آزمن ارزیابی نسل آینده مدیران فرودگاهی اعلام نتایج آزمن ارزیابی نسل آینده مدیران فرودگاهی

 

فرم ارزیابی عملکرد کارکنان فرم ارزیابی عملکرد کارکنان

نظرسنجی اداره کل نظرسنجی اداره کل

گزارش تصویری گزارش تصویری